Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

A do largohet si ministër? Lleshaj: Nuk kam investuar asgjë për këtë post dhe as kam bërë luftë, por…

A do largohet si ministër? Lleshaj: Nuk kam investuar asgjë për

Sandër Lleshaj deklaroi se nuk do të largohet nga detyra e ministrit të Brëndshëm.

Për sa kohë është në vullnetin tim unë do të jem ministër I Brendshëm. Drejtoj një ministri me treguesit më pozitive”, deklaroi Lleshaj në emisionin Real Story në news24.

Ministri pranoi se nuk ka bërë asnjë investim politik për postin që mban, por sipas tij, ai ka investuar në aspektin shtetëror.

“Nuk kam ardhur në këtë post si pasojë e investim partiak, por e investimit shtetëror dhe e karrierës time.

Nuk kam investuar asgjë në këtë post, nuk kam bërë luftë. Në kuptimin partiak nuk kam investuar. Kam investuar në aspektin shtetëror. Nuk kam asnjë lidhje organike me atë karrigë ashtu siç nuk kam ndonjë shqetësim nëse shkëputem.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore