Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

7 tërmete gjatë natës, Ministria e Mbrojtjes jep detaje

7 tërmete gjatë natës, Ministria e Mbrojtjes jep detaje

7 lëkundje tërmeti janë ndjerë gjatë natës në vendin tonë. Më i forti ishtë ai i regjistruar në orën 1:25 minuta me magnitudë 4.5 ballë, i cili është ndjerë nga banorët. Ministria e Mbrojtjes ka dhënë detaje në lidhje me këtë tërmet.

“Sipas informacioneve paraprake, me date 24.09.2020 ora 01:25:10 IGJEUM ka regjistruar nje lekundje termeti me magnitude 4.5 balle me thellesi 20 km ne veriperendim te qytetit Cerrik. Nga komunikimi me  Policine e Shtetit dhe me Mbrojtjen Civile ne Prefekturen Elbasan, nuk raportohen deme apo probleme te ndryshme”, njofton Ministria.

7 tërmete gjatë natës, Ministria e Mbrojtjes jep detaje

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore