Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

"450 mijë eurot e fshehura te tubi aspirimit i futën...”/ Flet burri i pastrueses që bëri SUPER-VJEDHJET: Ajo vinte në shtëpi në...

"450 mijë eurot e fshehura te tubi aspirimit i futën...”/

Spartak Dobi i ka dalë në mbrojtje djalit të tij dhe bashkëshortes, Havier dhe Rozeta, të cilët akuzohen për një sërë grabitjesh.

Në një intervistë për "Shqipëria LIVE" në Top Channel, ai ka deklaruar se nuk kishte dijeni për paratë e gjetura në shtëpinë e tij, ndërsa hedh akuza se persona të tjerë mund t’i kenë futur paratë aty.

““Nuk kam komunikuar as me djalin as me bashkëshorten. Nuk kisha dijeni për paratë, jam pensionist, nuk eci dot. Jam habitur për makinat e djalit. Çfarë nuk bën vaki për ato para, shteti ka specialistë. Tjetër njeri i ka fut paratë për të na bërë dëm. Nuk e di, nuk jam në dijeni të lekeve marr një pension 15 mijë lekë dhe shkoj në shtëpi. Unaze ka pasur kur e kam marrë unë për grua. Bashkëshortja ishte sanitare nëpër shtëpia, nuk i njihja, nuk hapej ajo shihte punën e vet. Punonte me dy punë vinte në orën 10 të darkës ikte në mëngjes. Unë kërkoj të lirojnë djalin, nëse ka faj bashkëshortja ta dënojnë. Djali jo!Për mua edhe për lagjen është yll, shkoni pyesni çfarë djali është, është në shkollë të mesme. Makinën e parë ja kam blerë Benz Class. Një makinë e zezë dhe  një e bardhë se kush ia ka lënë topin në dorë nuk e di. Unë do punoj dy punë që t’ia laj djalit”- dëshmoi Spartak Dobi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore