Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"200 euro për një herë seks"/ Turisti 54-vjeçar shqiptar josh 14-vjeçarin në rrjetet sociale: Iu afrua dhe tentoi ta...

"200 euro për një herë seks"/ Turisti 54-vjeçar

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi kishte tentuar të joshte një 14-vjeçar për të kryer marrëdhënie seksuale.

Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari kishte disa ditë që ndodhej në Romë për pushime dhe duke lëvizur nëpër rrjetet sociale kishte parë foton e atij djali të vogël. Ai e kishte tallur dhe pas disa bisedash kishte filluar ta ngacmonte.

Deri në caktimin e takimit me të dhe propozimin: 200 euro për një performancë seksuale. Shkëmbimi u propozua nga një turist 54-vjeçar shqiptar për një djalë 14-vjeçar, numrin e celularit të të cilit burri kishte arritur të merrte gjithashtu.

Për t’u siguruar për disponueshmërinë e të riut, dyshohet se i kishte dërguar edhe foto të shumta që e shfaqnin atë pa rroba. Pastaj takimi. Në takimin e caktuar për të enjten pasdite, brenda Villa Borghese, megjithatë, djali u shfaq me miqtë dhe më pas raportoi gjithçka në polici pasi turisti tentoi të afrohej fizikisht duke u përpjekur të puthte.

Burri u arrestua nga policia me akuzën e prostitucionit të fëmijëve dhe sulmit seksual, por arrestimi nuk u vërtetua pasi gjyqtari nuk njohu flagrancën. Megjithatë, ai tani është në arrest shtëpiak.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore