Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

20 vjet në shërbim/ Kush ishte efektivi që humbi jetën pas sherrit në komisariat, autori sa ishte bashkuar me policinë

20 vjet në shërbim/ Kush ishte efektivi që humbi jetën pas

Efektivi Çaush Saliasi humbi jetën ditën e sotme në komisariatin nr 3 në Tiranë, pasi u plagos nga kolegu i tij, Ludian Zaimi.

Saliasi humbi jetën në spital për shkak të plagëve të marra, ndërsa dyshohet se 60-vjeçari mbeti viktimë e ‘pafajshme’ e një konflikti që lindi mes dy kolegëve të tij.  Dyshohet se Zaimi me një koleg tjetër ka pasur një konflikt në komisariat dhe kanë qëlluar me armë, teksa plumbat kanë kapur Saliasin.

Autori kishte vetëm një vit e gjysmë që ishte bërë pjesë e uniformave blu, ndërsa autori ishte prej 20 vitesh polic.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore