Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

16-vjeçari me 6700 € që shokoi policinë/ Erindi nga Shkodra, i ktheu portofolin italianit

16-vjeçari me 6700 € që shokoi policinë/ Erindi nga

Erind Shkambaj, 16-vjeçari nga Shkdora, i cili gjeti 6700 euro mëngjesin e së dielës, ka dhënë një intervistë ekskluzive për Top News.

16-vjeçari foli për momentin kur i ktheu portofolin me paratë dhe dokumentata personale turistit Italian dhe që Claudio Perrinella i dha 100 euro si shpërblim.

Por çfarë menduan familjarët dhe shokët e tij për gjestin e rrallë? Mëngjesin e së dielës Erind Shkambaj teksa po shkonte ne sëtvistje gjeti një portofol me para në rrugë dhe menjëherë iu drejtua rajonit të policisë. Ishin efektivët e Shkdorës ata të cilët lajmëruan turistin italian, ku më pas u takua edhe me vetë 16-vjeçarin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore