Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Ekzekutohet ish-sportisti, si u vra nga babë e bir në mes të restorantit

VIDEO/ Ekzekutohet ish-sportisti, si u vra nga babë e bir në mes

Një atentat i frikshëm i mori jetën ditën e djeshme ish-sportistit të arteve marciale të përziera (MMA) Shamil Abdulmuslimov në qytetin e Kasaviurtit në Dagestan.

Kamerat regjistruan të gjithë ngjarjen e tmerrshme ku 2 persona, Murgamudin Muradisov dhe i biri hyjnë të armatosur në restorant dhe hapin zjarr ndaj 25-vjeçarit Abdulmuslimov dhe shoqëruesve të tij.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në harkun kohor të gati 1 minute e gjysmë. Sipas dëshmitarëve, konflikti ka nisur për çështjen e shitjes së një hapësire toke ku viktima dhe vrasësit ishin përfshirë.

Dy vrasësit nuk janë larguar nga vendi i ngjarjes dhe janë prangosur në vend nga policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore