Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

ATENTAT shqiptarit në Gjermani! 25-vjeçari gjendet i shtrirë në borë në…(Detaje)

ATENTAT shqiptarit në Gjermani! 25-vjeçari gjendet i shtrirë

Atentat ndaj një shqiptarit në Gjermani. Ndaj 25-vjeçarit është qëlluar me armë zjarri.

I riu shqiptar ka mbetur i plagosur dhe është gjetur i shtrirë në borë në Hartmannstrasse. Ai është dërguar në spital ku edhe ka marrë trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetën, shkruajnë mediat e huaja. 

Të shtënat me armë kanë ndodhur pas një përleshjeje që kishte ndodhur në një lokal në Dessauer Strasse ku ishte përfshirë edhe i riu shqiptar. Ende nuk dihet kush janë autorët  që kanë qëlluar dhe se hetimet për këtë ngjarjeje vijojnë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore