Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tërmet i fortë në Shqipëri/ Lëkunden disa qytete, nga Shkodra deri në... (Foto)

Tërmet i fortë në Shqipëri/ Lëkunden disa qytete, nga

Një tërmet i fuqishëm ka rënë në Shqipëri i cili është prekur disa qytete dhe është ndier në Shkodër, Kukës, Has, Fushë Arrëz edhe zonat përreth.

Sipas të dhënëva të para bëhet fjalë se një tërmet 4.7 ballë i shkallës Righter me epiqëndër mes Pukës dhe Shkodrës, Deri tani nuk ka raportime për dëme.

Tërmet i fortë në Shqipëri/ Lëkunden disa qytete, nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore