Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Drogë brenda burgut të Drenovës/ Ja kush është i dënuari që tentoi ta gëlltiste për ta fshehur (EMRI)

Drogë brenda burgut të Drenovës/ Ja kush është i

Një sasi droge është kapur ditën e sotme në burgun e Drenovës në Korçë.

Gjatë kontrolleve, një të dënuari i janë gjetur 6 doza të dyshuara cannabis. Sipas informacioneve të siguruara, dozat i janë gjetur të dënuarit Kristaq Izet brenda qelisë ku vuan dënimin për veprën penale “vjedhje”.

Policia e burgut ka arritur t'ia gjejë këtë sasi në gojë, gjatë përpjekjes së të dënuarit për ta fshehur.

Ndërkohë kanë filluar hetimet nga SHKB e burgjeve për të zbardhur plotësisht ngjarjen dhe se si kjo sasi u gjet brenda këtij institucion

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore