Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Nesër do të ketë ndërprerje energjie për disa orë në këto zona të Tiranës

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se nesër në Tiranë do të shkëputet energjia elektrike për disa orë.

Kjo për shkak të punimeve e për disa orë nuk do të ketë drita pjesërisht në rrugën "Pandi Dardha", në rrugën "Tahir Sinani dhe mbrapa shkollës "Ahmet Gashi".

Njoftimi i OSHEE

Pershendetje, Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 2 korrik

Për shkak të punimeve të planifikuara në një nga kabinat e NST Rajonal, në datën 2 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë

09:00-10:00

Pjesërisht rruga "Pandi Dardha", rruga "Tahir Sinani" prapa shkollës "Ahmet Gashi"

12:00-13:00

rruga "Pandi Dardha"

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore