Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FOTO-VIDEO/ Gazetarja e CNN grabitet në transmetim LIVE, autori i vendos thikën

FOTO-VIDEO/ Gazetarja e CNN grabitet në transmetim LIVE, autori i vendos

https://youtu.be/K9GTVSJ2U3o

Gazetarja, Bruna Masado nga Brazili, korespondente për CNN ra viktimë e një grabitjeje, ndërsa ishte duke raportuar live për rritjen e nivelit të ujit në lumin në Sao Paulo, për shkak të shirave.

Sikurse shihet edhe nga video grabitësi e kishte pikasur viktimën e tij edhe ishte duke e parë për rreth dy minuta, para ngjarjes.

Në fillim, gazetarja mendoi se njeriu i pastrehë me kapuç thjesht dëshironte të fliste me të dhe kështu ajo e përshëndeti. Disa sekonda më vonë, ajo kuptoi se qëllimet e tij nuk ishin vetëm miqësorë, pasi nxori një thikë dhe kërkoi që ajo t?i jepte telefonat e saj celular. Gazetarja së pari i dha atij një dhe pastaj telefonin e saj të dytë.

Për fat të mirë, gazetarja nuk pësoi lëndime, por ndodhet në gjendje shoku.

[gallery ids="1088977,1088978,1088979,1088980,1088982,1088981"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore