Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FOTO/ Aksident i rëndë në Bulqizë, 3 makina bëhen copë

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Bulqizë-Peshkopi, në vendin e quajtur Krajkë. Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 makina.

Raportohet për të plagosur. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1088900,1088901,1088902,1088903"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore