Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

E rëndë në Tiranë, bie nga lartësia i mituri palestinez

Një incident ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet pasi një i mitur ka rënë nga lartësia. Ngjarja ndodhi rreth një orë më parë e bëhet fjalë për një shtetas palestinez.

Aktualisht 17-vjeçari, sipas informacioneve paraprake të Policisë së Shtetit, ndodhet në spital ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Njoftimi i policisë

Më datë 01.07.2020, rreth orës 16:50, në Selitë, ka rënë nga lartësia, shtetasi i mitur palestinez, me iniciale M.I., 17 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore