Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Brad Pitt kapet “mat”, fotografohet duke u larguar me motor nga rezidenca e... (FOTO)

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca e ish-bashkëshortes, Angelina Jolie.

Mediat e huaja shkruajnë se ish-çifti banon më pas se 10 minuta larg në Los Angeles, e Brad u kap nga paparaci teksa largohej nga Angelina më 23 qershor.

Ish-çifti raportohet se banojnë më pak se dhjetë minuta larg në Los Angeles, dhe Brad u fotografua duke u tërhequr nga rruga e Angie me motorin e tij në 23 qershor.

Takimi i tyre vjen pak kohë pasi aktorja e dashur për publikun pranoi se u divorcua nga Brad, 56- vjeç për mirëqenien e familjes së saj.

Brad kishte veshur një xhaketë të gjelbër dhe një palë xhinse, ndërsa në kokë kishte vendosur një helmetë. Aktori i “Fight Club” kaloi mbi dy orë brenda shtëpisë së ish-it në LA, me të cilën ka qenë në lidhje mbi një dekadë.

Në fillim të këtij muaji, Angelina, 45 vjeçe, foli haptas për divorcin e tyre, për herë të parë. Ajo tha se ndarja nga ylli i filmit në vitin 2016 ishte vendimi i duhur për mirëqenien e familjes së sa

[gallery ids="492979,427325,449852,1088648,1088649,1088650,430000,415332,415331,49282,46902,103014,163417,416538,1080463"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore