Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Aksident tragjik, përplaset për vdekje 47-vjeçarja në Kavajë

Aksident tragjik në Kavajë. Një 47-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:50, tek mbikalimi i Harizaj, në Kavajë.

Mësohet se aksidenti është shkaktuar nga S.B., i cili teksa lëvizte me makinë e tij ka përplasur 47-vjeçaren, e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore