Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

10 raste të reja në Shkodër/ Preket punonjësja e Bashkisë, infektohet edhe Posta

Vijon të ketë shifra të larta të të infektuarve në vendin tonë. Raportohet se nga 10 rastet pozitive që kanë rezultuar në Shkodër, janë konfirmuar pozitiv 1 punonjëse në Bashki dhe 1 punonjës i degës së postës në Shkodër.

Punonjësja e Bashkisë është infektuar pas kontaktit me nënkryetaren e këtij institucioni, Emilia Koliqi. Ndërkohë që rastet e tjera janë raste kontaktesh të mëparshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore