Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Zjarr dhe tym në Pashaliman, çfarë po ndodh në bazën ushtarake (VIDEO)

Një zjarr i përmasave të mëdha ka ndodhur në orët e drekës mbi bazën e Pashalimanit në Jug të vendit.

Ngjarja ka ndodhur pranë Kishës së Marmiroit, ku zjarri i ndihmuar nga era rrezikon të përhapet edhe më shumë, gjë që duket edhe nga pamjet e siguruara nga Gazeta "Shqip".

Ato që janë në rrezik serioz janë banesat rreth e rrotull si dhe baza ushtarake e Pashalimanit.

Ndërkohë që për fikjen e zjarrit janë në vendngjarje policia dhe punonjës së zonave të mbrojtura.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me flakë të ndezura për shkak të motit të nxehtë apo janë të qëllimshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore