Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sot është një nga emrat më të dashur të muzikës, e njihni kush është vajza në foto? (FOTO)

Që kur u shfaq në fillim në skenë, Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit Fifi, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me zërin dhe këngën e saj.

Ajo ka qenë shumë aktive në tregun muzikor, duke sjellë projekte që janë pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku.

Por përveç talentit të saj në muzikë, Fifi ka rënë gjithashtu në sy edhe për pamjen dhe karakterin e veçantë që ka.

Këngëtarja e dashur për publikun është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto kur ka qenë e vogël.

“Fifi e vogël“, ka shkruar këngëtarja e hitit “Marova” krahas fotos, por gjithashtu nuk kanë munguar as komentet e fansave. “Dritë atëherë, dritë edhe ma e madhe tash”, ka qenë një ndër komentet që ka rënë në sy.

[gallery ids="1039396,1087050,1087051,981120,960459,911587,934665,911588,911590,911585,911584,911579,911577,911583,911582,911581,911569,911573"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore