Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si në përralla! Brenda festës magjike të ditëlindjes së yllit televiziv (FOTO)

Khloe Kardashian ka festuar 36-vjetorin e lindjes me një super festë. Edhe pse në kohë pandemie, ylli i “Keeping Up with the Kardashians” nuk mund ta linte që dita e saj speciale të kalonte pa një festë plot magji.

Në profilin e saj në “Instagram”, Khloe ka ndarë me ndjekësit momentet magjike nga festa ku mbizotëronte ngjyra rozë. E duhet pranuar se pamjet duken si në përrallë.

Ajo që bie në sy ishte se për të gjithë të ftuarit ishin përgatitur maska për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, të cilat ishin me fytyrën e vajzës së ditëlindjes.

Të gjitha detajet ishin përgatitur me kujdes të veçantë dhe ambienti rrethohej nga tollumbace e trëndafila të panumërt.

[gallery ids="1087880,1087881,1087882,1087883,1087884,1087885,1087886,1087887,1087888,1087889,1087890,1087891,1087892,1087893,1084282,1084281,1063857,1063856,848849,526458"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore