Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Rritet bilanci në Maqedoninë e Veriut, 126 raste të reja me COVID dhe 4 viktima

126 raste të reja janë regjistruar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut brenda 24 orëve të fundit.

Deri tani numri i personave që rezultojnë me COVID-19 në total ka shkuar në 6334.

Ndërkohë, 4 persona kanë ndërruar jetë, ndërsa numri i përgjithshëm i viktimave në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 302, prej të cilëve 171 kanë humbur jetën gjatë muajit qershor.

Sakaq, në spitalet e Maqedonise së Veriut, po kurohen 403 persona.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore