Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Prisnin të zhgënjeheshin nga blerjet online, por mbetën pa fjalë kur... (FOTO)

Jemi mësuar që në internet të shohim zhgënjimet e njerëzve të ndryshëm nga blerjet online. Shpeshherë ata kanë treguar se si produkti që u kishte shkuar në shtëpi nuk ishte aspak si porosia që kishin parë në reklamim.

Por kësaj radhe do të tregojmë një rast tjetër, kur produktet janë fiks ashtu siç njerëzit i kanë porositur. Madje vetë ata kanë mbetur të habitur dhe pa fjalë, pasi prisnin që edhe të mbetnin të zhgënjyer nga ajo që do të merrnin.

Madje një tortë e blerë nga një dyqan ëmbëlsirash online që ti nuk e njeh, mund të të vijë shumë më e mirë se ajo që ke parë në katalog.  Për më tepër shikoni fotogalerinë:

[gallery ids="1088179,1088167,1088168,1088169,1088170,1088171,1088172,1088173,1088174,1088175,1088176,1088177,1088178,1088180,1088181,1088182"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore