Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Poza seksi me bikinit e vogla nga fusha e basketbollit, vajza ish-deputetes i vë flakën rrjetit (FOTO)

Modelja e njohur dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale, Ada Deda, i ka vënë “flakën” rrjetit me disa poza mjaft seksi nga fusha e basketbollit.

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, ka pozuar me bikini të vogla duke vënë në pah edhe format e saj elegante trupore.

Ada dukej mjaft seksi dhe joshëse me bikini ngjyrë bojëqielli dhe krahas fotove ajo shkruane: “Mos luani mirë, luani me të vërtetë”.

Herë pas herë vajza e ish-deputetes guxon me pozat e saj dhe nuk e ka problem të ekspozojë

[gallery ids="1077358,1068296,1068295,1087691,1087692,1087693,1087694,1077357,1047846,992284,1047848,988724,1041567,988725,953294,953293"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore