Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Leo Messi 3 vite i martuar, gruaja i bën dedikimin e veçantë me një video

Leo Messi feston sot 3-vjetorin e martesës me gruan e tij Antonella Roccuzzo.

Ylli i Barcelonës u martua me shoqen më të ngushtë të fëmijërisë në një ceremoni në Rosario, Argjentinë.

Në këtë përvjetor Antonella ka postuar një video nga dasma, në të cilën çifti shkëmben unazat dhe duket mjaft të lumtur në krahët e njeri tjetrit.

“Unë do të të dua dhe ti do të më duash,

Të dua dhe kjo është e vërteta ime e vetme

Është dashuria jonë e madhe,

Që kurrë nuk do të vdesë.

“Gëzuar përvjetorin e tretë dashuria ime. Të dua”-shkruan Antonella në Instagram.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore