Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lei Kraja pret ditëlindjen me foton seksi, ja sa vjeçe është bukuroshja (FOTO)

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja, feston sot ditëlindjen. Ka qenë vetë ajo që ka bërë të ditur lajmin, teksa ka postuar në “Instagram” një fotografi mjaft seksi.

Në pozën në fjalë, Lei shfaqet me një body të bardhë që i nxjerr në pah format e bukura trupore. Gjithashtu ajo ka zbuluar edhe moshën. Sot bukuroshja bën 27 vjeçe, pasi ka lindur më 30 qershor të vitit 1993.

Ndërkohë nuk kanë munguar urimet e shumta nga fansat e saj si dhe miqtë e familjarët. Tani të presim në Lei ka organizuar ndonjë super festë me rastin e ditës së saj të veçantë.

[gallery ids="1086561,1086560,1086559,1088010,1068962,1067399,1060961,1060444,1060443,884966,889113,884875,889114,918979,909590,909589,884965,987072,987073,987067,987066,987064"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore