Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e famshme i lë fansat pa fjalë, poston “selfie”-n perfekte pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

Gjatë pandemisë koronavirus, Demi Lovato, ka ndarë me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe ajo profesionale.

Por të hënën, këngëtarja e famshme ka vendosur që të postojë në “Instagram” një fotografi ku shfaqet pa asnjë pikë makijazhi.

Në “selfie”-n e pëlqyer shumë nga ndjekësit, 27-vjeçarja shfaqet me kokën mënjanë të mbështetur në njërën dorë.

Kjo nuk është hera e parë që Demi vendos që të ndajë me fansat foto ku shfaqet shumë natyrale, e duhet pranuar se është e bukur pavarësisht se nuk ka vendosur make-up.

[gallery ids="537713,902329,1087769,1087767,1043068,1043067,1087768,537715,902334,902333,902331,902332,537714,902330,902328"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore