Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kejvina Kthellën nuk e keni parë kurrë kështu, ja foto që mori menjëherë vëmendjen e gjithëve (FOTO)

Megjithëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë bjonde që në fillimet e saj në ekran, modelja Kejvina Kthella s’ka qenë gjithmonë e tillë.

Që në daljen e saj të parë në ekranin shqiptar, Kejvina Kthellën e kemi parë bionde. Por jo gjithmonë ka qenë kështu.

Këtë e ka treguar vetë modelja e njohur përmes një fotografie që ka publikuar në “Instastory”. Në foton e shumë vite më parë, ajo shfaqet me ngjyrën origjinale, brune.

Kejvina shfaqet në fillimet e karrierës së saj si modele dhe dukej ndryshe nga ajo që është sot. Ish-velina shfaqet shumë e re, me flokët brune të mbledhura bisht dhe një trup shumë të tonifikuar dhe asokohe.

[gallery ids="1082089,1082088,1082087,1066558,1087831,1087832,1054724,1054722,1047595,1035246,1038040,1047593,1035243,1027174,811909"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore