Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Je femra më e bukur”, moderatorja e njohur “ndez” rrjetin me pozat seksi nga jahti (FOTO)

Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga femrat shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për Alesia Bamin, e cila shpeshherë vendoset në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave që bën, apo edhe për pozat super “hot” në “Instagram”.

Një ditë më parë, moderatorja bukuroshe ka postuar në profilin e saj disa fotografi ku shfaqet tepër joshëse. E veshur me bikini që i tregojnë linjat perfekte truore, Alesia ka arritur të tërheqë sërish vëmendjen teksa shëtiste me jaht.

E si gjithmonë nuk kanë munguar as komentet e shumta të fansave, të cilët e kanë komplimentuar për pamjen dhe format perfekte trupore.

“Je femra më e bukur në trojet shqiptare. Stil unik ke”, ka shkruar një ndjekës.

[gallery ids="997958,991904,966778,1088056,1088057,1088058,1088059,966779,947231,947230,937232,937231,881830,798780,783863,783862"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore