Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

I thinjur dhe i shkujdesur / Si kurrë më parë, Dan Bilzerian “shokon” me pamjen (FOTO)

Dan Bilzerian është një miliarder dhe lojtar bixhozi amerikan që ka pushtuar Instagramin me jetën e tij të shthurur. Ai bën një jetë të çmendur, me femra pafund, alkool dhe skena të nxehta.

Në mediat sociale, Dan poston foto dhe video të jetës së tij luksoze, rrethuar nga mijëra femra.

Ai ka rrëfyer se një pjesë të pasurisë së tij i ka ngritur falë pokerit, por jo gjithmonë ai ka fituar. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar disa pamje, ku shfaqet i thinjur dhe i shkujdesur.

Ndodh rrallë që Dan të dalë në atë gjendje, pasi në çdo foto ai shfaqet i kuruar në çdo detaj.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="974980,974978,1087988,974982,974984,974983,974979,974981,974977,974986,974987,974988,974989,1087986,1087987"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore