Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fotot që do qeshni me lot/ Njerëzit që guxuan të publikojnë pozat qesharake nga fëmijëria (FOTO)

Të gjithë ne kemi fotografi nga fëmijëria që vetëm njerëzit e afërt tanë, lejohen që t’i shikojnë. Kjo është për shkak të mënyrës se si ne i shikojmë ato imazhe dhe mund të shokojë dikë që nuk është i përgatitur.

Por ka disa njerëz shumë të guximshëm në internet që nuk kanë aspak frikë që të publikojnë foto nga fëmijëria, e që ju do shkriheni së qeshuri.

[gallery ids="1087711,1087712,1087713,1087714,1087715,1087716,1087717,1087718,1087719,1087720,1087721,1087722,1087723,1087724,1087725,1087726,1087727,1087728,1087729,1087730,1087731"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore