Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Fat tragjik i shqiptares në Itali, nëna e 3 fëmijëve aksidentohet për vdekje nga dy makina

Një 47-vjeçare shqiptare ka humbur jetën tragjikisht në Itali pas një aksidenti fatal.

Ngjarja ndodhi disa orë më parë në Vignola të shtetit fqinj. Mediat italiane kanë zbuluar dhe emrin e saj, Violeta Caka, që rezultoi të ishte nënë e tre fëmijëve.

Sipas autoriteteve italiane shqiptarja po përpiqej që të ndalonte në një pikë karburanti kur është përplasur nga një tjetër automjet.

Si pasojë e përplasjes makina e Cakës ka dalë në korsinë tjetër dhe është përplasur sërish me një tjetër mjet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore