Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E pazakontë në SHBA, gruaja lind foshnjën në parkingun e spitalit (FOTO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA, ku një grua ka sjellë në jetë foshnjën e saj në parkingun e një spitali në Florida. Të befasuar mbetën të gjithë të pranishmit që po përpiqeshin ta dërgonin gruan me sa shpejtësi të mundej për në spital. Nga filmimet duket Susan së bashku me Joseph në parking dhe papritur fëmija lind në duart e mamisë Sandra Lovaina, e cila ka përvojë të madhe në këtë fushë. E habitshme është fakti që gruaja gjeti forcën dhe pas lindjes u drejtua me këmbët e saja për në spital. [gallery size="full" ids="1088397,1088398,1088399,1088400,1088401"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore