Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjithë vëmendja tek Arilena Ara, mahnit me pozat e fundit në “Instagram” (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, pasi fama e saj ka kaluar edhe kufijtë. Është fjala për Arilena Arën, e cila shquhet gjithashtu edhe për pamje e saj natyrale.

Arilena është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku ndan me ndjekësit e shumtë imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa poza ku shfaqet në super formë e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Gjithashtu këngëtarja ka ndarë me fansat edhe disa poza bardh e zi, ku sërish shfaqet me rroba banje.

Në fotot e realizuara nga fotografi Ergys Zhabjaku, Arilena tregon linjat trupore perfekte, për të cilat kujdeset vazhdimisht me ushtrimet që bën në palestër.

Përveç kësaj, këngëtarja e shumë hiteve është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe shumë shpejt pritet të sjell këngën e re.

[gallery ids="913942,998964,1087741,1087742,1087743,1087744,1087746,1087747,1087748,956161,956160,913955,913954,913948,913949,913953,913947,913946,913941,913950"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore