Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

'Djalli' me tatuazhe/ "Vajza Dragua" ndërhyn edhe tek zona intime, ja FOTOT

Amber Luke është një vajzë nga Australia e cila ka marrë famë të madhe për shkak të tatuazheve të shumta që ka në trup. Bujë të madhe bëri kur ajo vendosi të bëjë tatuazh në sy e cila rrezikonte të verbohej. Sipas saj kjo ka qenë më e rrezikshmja nga 130 tatuazhet që ka në trup.

Së fundmi ajo ka vendosur të bëjë tatuazhin gjigand në të pasmet. Sipas Amber, tatuazhi në të pasmet ka qenë një nga dëshirat e saj më të mëdha.

“Një super përvojë. Ishte një ndërhyrje që dëshiroja ta bëja prej kohësh, por tani ja ku jemi, e gjitha u bë dhe ndihem mjaft e lumtur”, është shprehur Amber.

[gallery ids="1088044,1088046,1088039,1088038,1088040,1088041,1088042,1088047,1088043,1088051,1088045,1088050,1088048,1088049,1088052,1088053,1088054"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore