Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ditëlindja e "çmendur" e Adrola Dushit, VIP-at pushtojnë jugun (FOTO)

Ajo është një ndër vajzat më të bukura shqiptare, karriera e së cilës ka katapultuar edhe jashtë trojeve tona që pasi u shpall Miss Universe Albania në vitin 2012.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin, e cila ditën e diel ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të. Festimet për super modelen ishin madhështore.

Adrola organizoi një festë të kuruar në detaje në bregdetin jugor të Shqipërisë. Bukuroshja kishte ftuar miqtë, familjarë e bashkëpunëtorë dhe ka festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Më poshtë gjeni galerinë me disa nga fotot e momenteve më të bukura të festës së ditëlindjes së saj:

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1087627,1087631,1087628,1087629,1087638,1087630,1087632,1087633,1087634,1087635,1087636,1087637,1087639,1087640,1087641"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore