Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

11 yjet që kopjuan veshjet e kolegeve, por kush e fiton betejën e modës (FOTO)

Zakonisht personazhet e famshëm të ekranit priren që të jenë unikë dhe këtë element përpiqen që ta reflektojnë në mënyrën sesi vishen apo sillen.

Madje për t’u dukur sa më bukur dhe të veçantë para publikut, shumë yje botërore paguajnë mijëra dollarë për stilistë, në mënyrë që të duken sa më të kuruara.

Por ka disa të famshme që preferojnë të kenë stilistë të njëjtë, markë veshjesh të njëjtë dhe ndjekin të njëjtën stil. Por dilema në këtë mes qëndron, kush është modeli origjinal?

Në këtë fotogalari do të gjeni bukuroshet e ekranit që janë shfaqur me të njëjtën veshje para publikut.

[gallery ids="1087673,1087676,1087671,1087670,1087674,1087669,1087668,1087672,1087667,1087666,1087675"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore