Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Super seksi nga vila 14 milionë dollarë, Kim Kardashian “çmend” burrin me... (FOTO)

Ajo ka kaluar shumë kohë në fermën 14 milionë dollarë gjatë kësaj periudhe izolimi, për shkak të pandemisë koronavirus.

Është fjala për Kim Kardashian, e cila së fundmi ka publikuar disa fotografi me bashkëshortin, Kanye West dhe fëmijët e tyre.

Të dielën, femra më e bukur në botë ndau me fansat disa poza mjaft provokuese me bashkëshortin, nga vila e tyre luksoze.

39-vjeçarja shfaqej me një veshje prej lëkure që i nxirrte mjaft bukur linjat trupore, duke “çmendur” kështu edhe bashkëshortin me format bombastike.

[gallery ids="996617,1010387,1086906,1086907,1086908,1086909,1086910,1057372,981927,989435,980186,974177,943169,909318,842315"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore