Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si të gjitha vajzat e tjera, Arbenita tregon përmes një postimi problemin që ka me... (FOTO)

Që kur bëri publike lidhjen me reperin e njour, Fero, Arbenita Ismalji, u kthye në një nga modelet më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo po korr sukses në modelin jashtë Shqipërisë.

Përveç formave trupore, Arbenita ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve edhe me tiparet e saj tërheqëse. Madje shumë kompani të huaja e përdorin atë si imazh për të reklamuar produktet e tyre si veshje apo kozmetikë.

Mirëpo, nëse mendonit se gjithçka është ok me modelen dhe ka gjithmonë një fytyrë perfekte, e keni gabim! Edhe Arbenita vuan nga aknet në fytyrë, të cilat na i tregoi vetë!

Modelja ka dashur të japë një mesazh për ndjekësit e saj me të njëjtin problem, duke lënë të kuptohet se aknet janë diçka shumë normale.

“Thjesht doja të thoja që aknet janë shumë normale.”-shkruan Arbenita krahas fotos ku filmon fytyrën e saj nga afër.

[gallery ids="1051943,1044021,1044020,1087210,1087212,1087213,1087214,1087215,1044017,1040718,1040716,1044018,995144,991812,910998,910999"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore