Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nami këtë verë, bikinit që po i çmendin të gjithë (FOTO)

Ka pasur shumë postime me rroba banje nga vajza të famshme si Bella Hadid, Kylie Jenner, Halsey, Miley Cyrus dhe Madison Beer që prej fillimit të karantinës.

Por të gjitha ato kanë një markë të rroba banjave të përbashkët, dhe kjo është Bikinis Frankies.

Nuk jemi të sigurt që të gjitha femrat do të marrin guximin që t?i hyjnë aventurës së quajtur "underboob trend", i cili në vend që të zbulojë dekoltenë, në të vërtetë zbulon gjoksin dhe pjesën e tyre të poshtme.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1086858,1086848,1086854,1086853,1086850,1086860,1086859,1086856,1086849,1086855,1086851,1086852,1086857"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore