Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kur dasmat shkojnë tmerrësisht keq (FOTO)

Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.

Çiftet e të ftuarit në situata të sikletshme dhe gjithmonë një paparac që kap momentin perfekt.

Në fotot e mëposhtme do të shihni situata vërtetë të çuditshme.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1087033,1087025,1087031,1087012,1087022,1087020,1087019,1087013,1087024,1087011,1087014,1087015,1087021,1087023,1087026,1087032"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore