Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kërcënime me vdekje dhe.../ Ylli i filmave për të rritur tregon si është shkatërruar (FOTO)

Mia Khalifa, një prej vajzave më të njohura në industrinë e filmave për të rritur, ka bërë një apel të fortë për të gjitha femrat.

Ajo u ka bërë thirrje që të mos i futen industrisë së pornos, duke theksuar se është penduar shumë për videot që ka bërë.

Këtë profesion ajo e ka nisur që kur ishte 21 vjeç, dhe nuk do që asnjë vajzë të përjetojë atë që ajo ka kaluar. Ajo ka përdorur “TikTok” për të folur për karrierën e saj dhe ka sqaruar sesi ajo e dëmtoi shëndetin e saj mendor.

Mia thotë se videot që vajzat do të bëjnë do t’i ndjekin gjithë jetën, duke lënë një shenjë në jetën e tyre, pasi të gjithë do t’i shohin vetëm si objekte seksi. Ajo ka gjetur dashurinë e vërtetë dhe do të martohet pas zhdukjes së COVID-19.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="834517,834524,1086938,1086919,834523,834515,834516,1086939"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore