Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Futbollisti i njohur dhe e dashura e tij “rritën temperaturat” me pozën intime (FOTO)

Lautaro Martinez nuk shënon gola vetëm në fushën e blertë. Goli i tij më i madh është Agostina Gandolfo, bukuroshja argjentinase që është në një lidhje me sulmuesin e Interit.

Duket se futbollisti i njohur, Lautaro Martinez, nuk shënon gol vetëm në fushën e blertë. Pasi “goli” i tij më i madh është bukuroshja argjentinase, Agostina Gandolfo, me të cilën është në lidhje.

Sulmuesi i Interit poston shpeshherë foto me të dashurën e tij dhe nuk ngurrojnë që dashurinë që kanë për njëri-tjetrin ta shprehin në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi teksa futbollisti ka postuar një foto në “Instagram” ku shfaqet së bashku me Agostina-n.

“Dashuria ime”, shkruan ai krahas fotos që ka rritur “temperaturat” në rrjet dhe ka lënë fansat pa fjalë. Çifti shfaqet me rroba banje, të përqafuar e gati duke u puthur.

[gallery ids="1087260,1087264,1087254,1087255,1087256,1087257,1087262,1087258,1087259,1087261,1087263"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore