Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Françeska Jaçe nuk i lë vend imagjinatës, super e “nxehtë” me rroba banje (FOTO)

Modelja Franceska Jace është një ndër modelet shqiptare më seksi, dhe këtë e tregon shpeshherë me fotot që poston në rrjete sociale.

Modelja e njohur, Françeska Jaçe, është një nga femrat më seksi dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

E këtë fakt e tregon sa herë që poston një foto në rrjetet sociale. Ish-banorja e “Big Brother” kujdeset në çdo moment që të shfaqet e kuruar në çdo detaj.

Së fundmi, Françeska ka bërë sërish që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo. Modelja ka postuar disa pamje në “Instastory”, ku tërheq vëmendjen me lëvizjet provokuese.

E veshur me bikini teksa pozon para pasqyrës, Françeska shfaqet në supër formë, duke treguar edhe njëherë se mbetet një ndër modelet më simpatike shqiptare.

[gallery ids="1051891,1069949,1087192,1087193,1069953,1069955,1069947,1069951,1057255,1069946,958441,823592,756176,958443,756171"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore