Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Çfarë po ndodh me Ronaldon? Georgina ndez rrjetin me imazhet e fundit (FOTO)

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Gerogina Rodriguez janë duke kaluar kohën e tyre të lirë në një jaht mjaft luksoz.

Kjo është parë përmes postimeve të ndryshme që ata kanë bërë në rrjetin social Instagram, ku edhe fansat kanë vërejtur një detaj, shkruan Mirror.

Georgina pasi ndau disa fotografi, në njërën prej tyre është shfaqur me një unazë, prej të cilës dyshohet se dyshja mund të jenë fejuar.

Ndërkohë që ata po shijojnë rrezet e diellit, rrjetet sociale tashmë janë mbushur me spekulime se çifti e kanë çuar lidhjen një hap para.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1086936,1087169,1087168,1086928,1087170,1087171,1087167,1076967,1086927,1084565,1084564,1063459"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore