Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Bëhet zyrtarizimi, Arthur Melo lë Barcelonën dhe vesh fanellën e Juves

Sezoni 2020-2021, do ta gjejë Arthur Melo-n të veshur bardhë-e-zi. Braziliani nuk do të laujë më me ekipin e Barcelonës.

Lajmi u zyrtarizua duke parë se bilanci për sezonin 2019-2020 do të mbyllet në datën 30 qershor. Katalanasit kanë shpejtuar për të publikuar edhe shitjen e Arthur te "Zonja e Vjetë".

Juventusi do t?i paguajë 72 milionë euro Barcelonës, plus 10 milion euro në bonus. Arthur ka luajtur 72 ndeshje blaugrana: 47 në La Liga, 10 në Kupën e Spanjës, 13 në Champions League dhe 1 në Superkupën e Spanjës.

Braziliani u ble nga Gremio për 31 milionë euro dhe bonuse në vitin 2018 dhe prej atëherë nuk ka bindur si titullar, por është parë si rezervë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore