Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

29-vjeçarja trondit policët pas testit të alkoolit, del rezultati më i lartë gjatë një dekade

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Australi pasi një grua ka shokuar një shef policie në Queensland duke regjistruar nivelin më të lartë të alkoolit në gjak që ai ka parë në një dekadë.

29-vjeçarja po ecte me makinë në Old Bay Road ku tërhoqi vëmendjen e policisë me mënyrën se si po e ngiste makinën.

Policia ndaloi gruan dhe vuri re që ajo ishte e dehur. Gruaja bëri një test për frymëmarrjen dhe rezultati i habiti të gjithë. Nga 0.05% që është normale, rezultati i saj ishte 0.30%.

"Ky është rezultati më i lartë që kam parë gjëtë shërbimit tim për më shumë se një dekadë, është shumë e frikshme", u shpreh ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore