Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U nda nga Nora dhe modelja seksi, Robert Berisha merr vendimin e papritur (FOTOT)

Robert Berisha është një nga personazhet më të përfolur në showbizin shqiptar. Pas ndarjes nga Nora ai u përfol për një lidhje dashurie me modelen Xhesika Kadiu, por që edhe më të i ka dhënë fund.

Në një intervistë për "Prive" së fundmi, Roberti shprehet se për momentin është beqar dhe dëshiron ta shikojë në maksimum.

"Jemi duke jetuar në një vend të vogël dhe sado me qenë Kosova e madhe për ne artistët është e vogël se nuk nga të ikësh. Roberti është i shoqërueshëm, dhe mund të ketë shoqëri me femra. Mund të dalin dhe llafe, por Roberti është single. Edhe nuk mund të them sa kohë do të qëndrojë kështu, por jam aq rehat dhe aq mirë. Raportet me Norën i kemi shumë të mira dhe gjithë ditën e kaloj me vajzën, Renee", tha Roberti.

Ja disa nga fotot e tyre.

[gallery ids="1086769,1086771,1086766,1086772,1086761,1086764,1086765,1086768,1086767,1086770,1086763,1086759,1086760,1086762"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore