Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Feston ditëlindjen, e ëma e Dua Lipës djeg rrjetin me fotot, ja mesazhi i këngëtares

Nëna e Dua Lipës, Anesa feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi i së bijës. Këngëtarja ka zgjedhur t'ja urojë ditëlindjen me një dedikim mjaft të ëmbël e të ndjerë dhe disa foto të shkrepura ndër vite.

“Gëzuar ditëlindjen nëna ime e bukur, e ëmbël, e dashur, dhe përtej kësaj gruaja më e fortë në jetën time. Faleminderit që ekziston! Ne të gjithë jemi shumë me fat që ju keni udhëhequr gjatë jetës me dashurinë dhe mbështetjen tuaj të pakushtëzuar – Unë të dua, ne të duam. Mbretëresha jonë !!!”, ka shkruar Dua pranë fotove.

Në Instagramin e Duas kanë vërshuar komentet pozitive për të ëmën, e cila duhet thënë se është në formë të mirë fizike.

[gallery ids="1086807,1086809,1086805,1086808,1086811,1086810,1086812,1086806,1086813,1084492,1083551,1052663,980490,980438,954911"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore