Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Zyrtari i Butrintit rezultoi pozitiv me COVID-19, dalin përgjigjet e testeve të futbollistëve

Një drejtues i ekipit të Butrintit të Sarandës, rezultoi pozitiv me COVID-19 ditën e djeshme. Menjëherë pas konfirmimit të rastit nga Ministria e Shëndetësisë, disa prej futbollistëve të këtij ekipi si dhe stafit teknik, iu bë tamponi.

Së fundmi janë mësuar përgjigjet e tamponëve të kryera, ku për fat të mirë kanë rezultatuar të gjithë negativë, bën me dije Panorama.

Një lajm i mirë ky që ka çliruar futbollistët e Butrinti si dhe ata të Maliqit. Kujtojmë që ditën e mërkurë ekipi sarandiot u përball me skuadrën juglindore në ndeshjen e kampionatit.

Për sa i përket drejtuesit të Butrintit, ai gëzon një gjendje të qëndrueshme dhe ndodhet i karantinuar në shtëpi, ndërkohë që Bashkia e Sarandës ka dizinfektuar ditën e sotme stadiumin “Andon Lapa” si dhe zyrën ku qëndronte drejtuesi i prekur me COVID-19.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore