Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Barcelona la pikë përballë Celtas, shfryn Suarez: Pyesni trajnerin. Më parë s'na ka ndodhur

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, foli për mediat pas barazimit të papritur të Barcelonës 2-2 përballë Celta Vigo-s në Balaidos.

Ky barazim, edhe pse për momentin janë në krye të klasifikimit, ul shpresat për fitimin e titullit duke i hapur rrugë Realit të Madridit.

“Çfarë po shkon keq me ne? Pyesni trajnerin dhe stafin teknik, ata merren me analizimin e gjërave. Ne dhamë gjithçka në fushë dhe mbetesh me ndjenjën që po lëmë shumë pikë, gjë që nuk ka ndodhur në sezonet e kaluara,” insistoi uruguajani.

“Ndjenja është negative, ne lamë 2 pikë shumë të rëndësishme. Nëse duhet të luftonim për titull duhet të fitonim të gjitha ndeshjet. Tani na duhet të shpresojmë që Reali të humbë,” tha ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore